T O P
RICK_fromC137

Kogu Ekspressi ja EPLi sisu jookseb ka sinna. Mõlemas on viimaste aastate jooksul täitsa asjalikku sisu tulnud. Saasta on igal pool, Delfis on ka Kroonika sisu ja hulk sisuturundust, peab lihtsalt mööda skrollima. Kui tasulist paketti ei oma, siis on seis ilmselt nutusem, sest väärtuslik sisu jääb nägemata.


as1ra

Palun seletust


ahvikene

Mulle meeldib kommentaare seal lugeda.


beidameil

Kommide pärast ongi jah. Postimees suukorvistas vaba kommentaariumi aastaod tagasi ära ja siis pole m6tet swal käia tbh.


Karlosest

Sest Postimehes töötavad düsgraafikud.


SaraAnnabelle

Mul on Delfi kogupakett. Mugav, et erinevad väljaanded jooksevad ühte kohta kokku. Kommentaare ei loe ma üheski uudisteportaalis.


Puuksm6mmik

Inimesed on lihtsalt harjunud seal käima ning jätkavad sellega Sitahais ei tundu nii halb kui pole kunagi värsket õhku hinganud


AMidnightRaver

Enamik pole nii arenenud kui sina. Neil ei tule *tech* uudiskirjad postkasti, nad ei jälgi EA blogisid ega rulli r/Eestit. Kui tööl vaba hetk on, siis delfi.ee.


[deleted]

r/Eesti arenenud koht? > Hahahahaha Ise ka delfis harjumusest, 2016 või millal seda viimati ajakirjanduseks nimetada sai. Klikke ei anna, kui mingi kõmu teema või sõnavõtt põnev tundub siis googeldan ise.


NaturalLion2195

Uudiste lugemine on meelelahutus ja Delfi lahutab rahva meelt kõige paremini.


miilu777

Aga pakub siis alternariivid ka välja, kus ei ole 90% jama?


Aparat014-2

Uudised, päevapoliitika... kindlasti vahel mingi teine põhjus, nt sport. Siia tilguvad vaid need artiklid mida keegi tähtsaks peab ja kommentaarium ei ole veel täiesti nö trollide poolt üle võetud. Nii et sobib Delfi neile trollidele ja neile kes ei loe kommentaare ka. Noh ja mis valik veel on. Postimees on kuidagi ebameeldiv. Ei oska väga põhjendada, kuigi vast midagi väidetava Linnamäe ja toimetuse vägikaikaga seoses. ERR on okei uudiste jaoks nii kord päevas, AK klipid ka kõik seal. Need nö alternatiivsed uudisteportaalid on tugeva poliitilise agendaga ja neid ei kannata lugeda kui ei ela juba selle jura sees. On head ajakirjad olemas, kus on kvaliteetsed arvamusartiklid ja ka kultuurisisu rohkem. Samas pole sellised scrollimiskõlbukikud ehk.


xyzteljel

Kunagi olin Postimehe lugeja, kuid nüüd valdavalt ainult ERR. Vajaliku info saab ilma liigse pasata kätte ja jääb rohkem aega asjalikema tegevustega tegelda. Harjumine võttis päris mitu kuud aega.


Parimnimi

Kui võrrelda Postimehega, Delfi on neile, kes tahavad lihtsalt teada kohalikke uudiseid. Postimees on neile, kellele meeldib mõtiskleda välispoliitilistel teemadel. Postimehel on liiga palju sünget laadi maailmauudiseid ning ka arvamusartikleid, mis mind väga ei huvita, kui need ei ole nende inimeste arvamused, keda ma isiklikult tunnen. Uudiseid selle kohta, mis toimub Eestis või Tallinnas, on seal vastupidi vähem. Nii et Delfi on mu jaoks palju kasulikum. Kui lugeda sealseid kommentaare, võib küll jääda mulje, justkui meil on iga teine elanik alaharitud vandenõuteoreetik, kes kehtestab ennast, sõimates asjalikke inimesi, selle asemel, et saada ise asjalikuks ja normaalseks. Mingi keskkooli värk. Aga kommentaare loen ma väga harva.


Inside_Umpire_6075

Ajuinvaliidide jaoks võib see tõesti üks maagiline koht olla. Ja omaette dopamiini laks võib see olla, kui oled igapäevane kommeenterija seal....


AndkePeksa

Olles ühtlasi ajuinvaliid ja periooditi igapäevaselt tegutsev sarikommentaator, pean ütlema, et Reddit rahuldab minu vajadusi paremini.


[deleted]

See koht on r/Eesti


Grand_Decision_4526

Delfis saab 1€ kuu, postimehes ei saa. Simple


XFX_Samsung

Nad olid esimeste seas netis saadaval ja neil pole ka tõsiseltvõetavat konkurenti Eestis minuarust. Aga suure boonuse annab pigem see esimesena netis olemine nagu YouTube näiteks.


misasionreddit

See on hea viis elul silma peal hoida, kuna Delfis on kõik päevakajalised uudised mugavalt ühes kohas. Kui midagi rohkem huvitab, siis võid alati mujalt juurde uurida.