T O P
XFX_Samsung

13a vana Audi, ei kurda. Ennem seda oli 23a vana Audi, ei kurtnud ka siis.


SecretlyShush

Milline täpsemalt? Endal ka 24 aastat vana Audi ja tahaksin vist uuendust aga ei tea milline oleks hea valik.


XFX_Samsung

Mõlemad A3 hatchback, bensiin. Eelmise ostsin eraomanikult, aga see oli väga hästi hoitud ja vajas ainult kuluosadele remonti, vedas mul. Praeguse võtsin kasutatud autode platsilt ja tundub, et ei vassitud midagi auto kohta, üle aasta natuke sõidetud.


DroneSpex

Mis aasta A3 siis on? Omal 2007 ja olen ka väga rahul.


XFX_Samsung

2010 mudel, 5 uksega. Ma peaaegu 190cm pikk, aga mahun väga mugavalt ära, ei usu neid jutte kes räägivad, et vajavad maasturit kuna ei mahu autosse ära :D


DroneSpex

Ma pea 2m ja mahun ka ära. Paar juuksekarva puudutab lage aga ei sega üldse


Axemic

Audiga ainult kurdadki. Sa ei pea seda, sa kannatad seda.


NotEdibleCactus

Teenin alla miinimumi, sõidan kondimootoriga


beybladeboi

Ise istun mugavalt viimases - W124 kerel 250D Mercedes-Benz (1991).


beidameil

Kas möödasõitudel surma ei karda sellega saada? :D Mul oli ka selline ja vaatamata ökole kulgemisele läks asi lõpuks liiga ohtlikuks ära juba. Aga muidu endal ka auto 90ndatest. Palju mõistlikum ja t66kindlam kui mingi elektrivigade käes vaevlev roim aastat 2006 vms


beybladeboi

Ei ole hullu, teen üldiselt selliseid linnavahel sõite ja kuna see asi läheb ebainimlikult kiiresti soojaks siis ei ole isegi viga sellest, et ta diisel on - autoga sõidan üldiselt ainult talvel ka, kohe kui lumi ära sulanud ja killustik/liiv ära koristatakse siis läheb mootorratas käiku millel naljakal kombel 20kW rohkem kui Mersul, kontrast on olemas. Aga olen nõus viimaste punktidega, selle põhimõttega ostsingi selle auto, et saad ise käe külge panna ja see asi võib miljon+ sõita rahulikult, siiani olen rahul - eelmine auto oli ka uuem Audi ja kõik parandused jms oli umbes-täpselt 10 korda kallimad kui W124-l, nii et müüsin maha ja paigutasin raha mujale ja ostsin selle W124 1600 euro eest, need tunduvad juba uunikumidena ka ja ronivad vaikselt hinnas üles, kunagi ostan mingi "modernsema" auto juurde kuna naisel vaja ja siis see jääb hobiautoks.


MigrainesLover55

Omal ka w124 aga e200 siis bensukas liigub pisut hoogsamalt aga ka krt möödasõite ei julge küll maanteel rongidest teha. Räigem õlilürpija ja bensuröövel umb 11l/100 aga ei kurda. See eest jälle pole pidanud mingeid suuri väljaminekuid kunagi tegema. Tuleb tasa. Plaan hetkel 2.3l bensu mootoriga vahetada. 2.0 kõige mõtetum bensukas probably w124 kerel ilge raharöövel ja kiirendust pole ollagi äkki 11s 0-100? Umb sinna auku. Igati väärt pill muidu


MigrainesLover55

Suvel sõidan ka muidugi tsikliga küll 30kw vähem kui mersul. Mersul vist 87 kui õieti mäletan aga nigu mürsk jalge vahel ja pole tahtmistki autot aiast välja ajada.


Simo5555

Eelviimases grupis istun. Volvo v50. Kütust ei taha eriti, liisingut ei ole, kindlustus väike, pole väga kahju ka kui laps jäätise maha pillab vms. Olen rahul


beybladeboi

Mõistlik, V50 ja V70-d (olenevalt mootorist siis) hea platform ja see on ka suureks plussiks kui igat kriimu taga nutma ei pea (mis üldiselt toimub uuemate autodega). Respekt!


HeaddHunterzz

22 aastane Saab 9-5, teeb kõik vajaliku ära.


herrsanders

Mul 37 aastane saab 900, kõike vajalikku ei tee, aga kõike alati ei saagi


beybladeboi

Mul oli ammu üks '03 Saab 9-3 (2.0t) ka aga see oli ekstreemselt õnnetu auto, pärast seda pole ühtegi Saabi puutuda julgenud. Asjad nagu - osad uksed ei lukustu (vahepeal töötab, vahepeal mitte), raadio ei mängi (amplifier viga, mis juhi istme all on), vahepeal läks signalisatsioon lolliks (hakkas täiesti lambi koha peal tööle öösel näiteks) ja mu lemmik (millest mul on ka võibolla video kusalgi) oli see, et vahepeal (jälle täiesti lambist) kui sõitsin ja seisma jäin hakkas signalisatsioon tööle autol, päris mark oli sõita ja üldiselt üritasin seisma jäämist vältida kui see juhtus (kuna see hakkas tööle ainult siis kui täiesti koha peal olid) - jube. Lõpuks tõmbasin signalisatsiooni kaitsmed ja kõige muu seonduva välja ja siis lihtsalt vilgutas tulesid aga vähemalt oli vait.


KarmVana

Mitu turbot oled vahetanud ja palju kuus õli vaja juurde valada?


HeaddHunterzz

Turbot pole pidanud veel vahetama, õli talle juua ei meeldi, 98't aga küll.


KarmVana

Aero?


HeaddHunterzz

Estate


Prestigious_Ad_8824

Saab 9-5 Aero 2002. Kütust tarbib mõistlikult - omad sõidud 9,0 l/100 keskmiselt, trassil vähem. Mööda sõidab ka ilusti! Ja praktiline! Sest saad kiiresti poest läbi lipata ja enesele nõudepesumasin osta, selle kuuti visata ja ikka kellegile jalgu ei jää!


herrsanders

Chad


pitbull_bob

sõbra autoga - kategooria rott


beybladeboi

Anna sõbra kontakti, sõidaks ka paar korda.


projix

Hetkel 11a vana Audi S8 ja 13a vana Mazda. Mazda peaks see nädal asenduma Cupra elektrikaga. Audit vist nii pea ei asenda. Läbisõit alles 100k. Uuem on 300kg raskem, sest akud ja asjad on peal ning kõik on puutetundlik. Täieselektrit ei ole veel võrreldava dünaamika ja mugavusega. Proovisin Taycanit ja Etron RS-i, aga need on pisikesed, nagu Audi A5. B piilar on nii ees, et oma pika kasvu tõttu löön iga kord õla ära vastu seda ning sisenemine ja väljumine on piin. Jäi ära. Võiks ju arvata, et 11a vana Audi tippmudel laguneb meeletult, aga mitte midagi ei lagune sisuliselt. Järgmine huvitav asi tundub olevat Audi RS6 etron, kui see kunagi paari aasta pärast tuleb.


1337kmh

A6 C8 on üpris mahukas auto. W213 tundus selle kõrval nagu C klass. Lipulaevaga ei anna muidugi võrrelda. Palju su Audi S8 (D4) kütust võtab linnas? Keskmiselt.


projix

Nii palju, kui paremat jalga pruugid, ausalt. Ametlikud numbrid on ju internetist leitavad ja tegelikult rahulikult sõites on need võimalik ka saavutada. Ma sõidan suht vähe ka, ausalt öeldes eriti ei jälgi neid numbreid. Tangin nagunii 1-2 korda kuus.


Both-End8483

2002 aasta universaalkerega kaheliitrise diiselmootoriga Toyota Avensis - ökopill, keskmiselt ligikaudu 5l/100km. Eks tegemist tahab aeg-ajalt ikka, aga ei midagi katastroofilist.


zactral

2003 aasta sama masin siin, võin kinnitada, et tahab vähem hoolt kui ükski teine auto, mida omanud olen


Hankyke

5l sajale nõõd väga õko pole, see jääb sinna keskmise kanti.


Both-End8483

Piisavalt öko praeguses olukorras, mingihetk sai sõidetud neliveolise Põlva passatiga, selle keskmine oli 8l/100km. Kui sõitu palju, siis vahe ikka meeletu.


Hankyke

Mul oli vahepeal Peugeot 206 1,4 diisel ja selle reaalse kütusekulu sain maanteel 3,2L sajale. Vot see oli ökopill. Hetkel Ford Fairmount 4 liitrine R6, millel sain eelmise paagitäie reaalse 9,95 sajale. Edit. Masin alles ostetud, [Kütusekulu kalk](https://www.spritmonitor.de/en/detail/1413345.html)


Both-End8483

Noh, ega need mikromootoriga masinad suurt ei võta jah. Kere selle mootori jaoks piisavalt kerge. Kunagi sai sõidetud ka 1986 aasta Golf kahega, aiste vahel meeletud 40kw, vist oli 1.6l diiselmootor ja see vist ainult nuusutas kütust. Aga see oli siis kui kütusehind oli veel nii odav, et ei pidanud väga muretsema, kui palju masin kütust kulutab ning mingeid kalkulatsioone ei teinud. Suvel sain Avensisega ka mingi 4,4l/100km kellale, aga vähem vist ei ole saanud. Siis sai ka maanteed isuga kütetud ning linnasõitu oli väga vähe.


KP6fanclub

Autode vanus korrelatsioonis sissetulekutega, kes oleks võinud seda arvata.


salatoimikud

Teenin alla keskmise ja sõidan 4a vana KIA-ga


beybladeboi

Ei rikkal vesi silma tule!


dyyd

Kui üle poole auto eelarvest juba hakkas minema kütusele (diisel oli siis \~1€) hakkasin odavamat liikurit otsima kuna sõidukilomeetreid vähendada eriti ei õnnestuks. Seetõttu selles esimese grupis nüüd, Liisingumakse tuli aga see väiksem kui oleks kütuse makse olnud. Auto uus ja remondifondi pärast muretsema ei pea. Ning hooldus ja elektri kulu suht olematu võrdeliselt. Uus diisel/bensiin ei mahuks eelarvesse ära. Vana ei söanda osta kuna remondifondi jaoks ei oleks kütuse kõrval eelarves enam eriti ruumi. ​ Praegu enam sama ostu teha ei saaks, vahepeal on tootmis mahtude vähesuse ja suure nõudluse tõttu sama masina letihind \~20% tõusnud.


SecretlyShush

Kuidas said selle arvestuse nii täpseks?


dyyd

Mismõttes? Eelarve piires optimeerimine. Auto kulude jaoks lubatav igakuine summa ammusest ajast ära fikseeritud, et rohkemat ei saa endale lubada ja siis selle eelarve piires saan vaadata mida on võimalik endale lubada.


5p33d_l1f3_Subaru

2004a Subaru Legacy 3.0 ja 2010a VW Scirocco 2.0tsi


miilu777

10 aastat vana Ford, ainult korralised hooldused, niisama katki pole midagi läinud. Ja mees väga kiindunud autosse, nii et mõnda aega veel ei vaheta. Enne oli 14 aastat järjest Toyota, mis oli ka surematu Kaštšei, ei läinud katki kuidagi.


tarmortum

2009 Ford Focus - väga rahul


Rainerberg

2010 ford focus, ls on 136k ja elu nagu lill


AmarineQ

Kaks Toyotat - 2019 ja 2021.


Shivlxie

kõige vähem autopede eestlane


Intelligent_Tax8814

2010 golf 6


Normal_Ad_1280

21 aastat vana BENZ w215 AMG. Edit: deleted comment vist aga jap CL55


Gekoma

2015 Mercedes-Benz ja plaanin võtta 1977 Mercedes-Diezel'i juurde


beybladeboi

Soovitan! Need vanad Mersud on parajad tangid, st sai ka endale üks ostetud - ülimugav ise kallal nokitseda ilma, et elektroonika jms pärast muretsema peaks, lollikindlad autod. Endal istub ligi 500k kellal ja läheb 500k veel vabalt (kui ma vaid nii palju sellega sõidaks, eelneva autoga sõitsin 3a jooksul \~18k).


Gekoma

Jep! Ma oleks selle koheselt ära võtnud, aga viibin prantsusmaal kuu lõpuni, seega ei saa kahjuks praegu. Tolle kellal 390k aga no vana 2.4 diisel, see sõidab miljoneid tõesti. C123, ehk kupee. Vanadega jah hea, saab põlve otsas tehtud kõik asjad. Enda praegusel ei kannata ilma arvutita vist midagi küljest võtta, pärast mingi 100 reseti vaja teha.


mhannu

Need Mersud on tööloomad. Meil pereettevõttel Sprinter 216 cdi 2003 aasta oma ja odomeeter näitab 800k km. Palju sõidame lühemaid 5km otsi kahe majapidamise vahet, vahepeal käime Tallinnas ja teiselpool Lätit kaubatiirul. Vahepeal autole+kärule kokku 1,5t mingeid aiateibaid peale laotud ja sõidab normaalselt ära. Tühjalt sõites diislit võtab kuskil 6l/100le ja koormaga kuni 9l/100le.


kristjansan

2019 Seat Leon CNG. Sõidan tihti Tartu-Tallinn otsa ning koksveres on biometaanitehas, sealt sai 1.7 Eur/Kg, ka siis kui linnas postil 5 Eur/Kg näitas. Hektel 120K sõidetud ja väga rahul olen seni, suht mugav ja öko, suvel 3.8kg/100 km ning talvel u 5 Kg/100km


beybladeboi

Kusjuures sai sama aasta CNG Leoni kunagi proovitud nädalavahetuseks (võitsin mingi Facebook loosiga), tõmbasin ühe nädalavahetusega sellega Eesti ringi peale ex-iga ja absurdne kui odav CNG tol ajal oli, pärast seda oli nukker oma autosse istuda ja tankida seda. Aga nüüd olen kuulnud, et tuleb enam-vähem vist sama välja, mis mingi öko diisliga sõita (või isegi kallim) aga suhteliselt okei auto oli, istmed ainult veidi kõvad minu jaoks.


Gatemaster2000

Sõidan sellise stereotüüpse 10a vana bimbo punniga. Itaalastele omaselt väga stiilne ja hingega ja võimatu on temasse mitte armuda või sõita miski maa ilma et tuju heaks läheks, aga ta on tujukas ja mittevajalikud asjad lakkavad töötamast või hakkavad tööle sõltuvalt kuidas tal tuju on, nagu Itaalastel tüüpiline on.


Constant_Economist58

Tuuma- ja pommikindel 2000a volvo v70


Brilliant-Line-2616

mul on mõned jaapanlased, 2006-7 ja üks on 90ndate algusest ka. üks on sihuke, mis võtab kõik kütuse, õli ja kõik muu ka ära, teine on selline töölooma sorti ja kolmas seisab ja mädaneb. uute autodega olen samas päris palju sõita saanud ja ükski ei isuta, mingist hetkest alates nad on ikka väga ühesugused (=igavad).


eroica1804

Üle 20 aastane Miata ning üle 20 aastane Transit ümber ehitatud matkaautoks. Eelmine aasta pidi mõlemal siduri ära vahetama, mis veits maksis, aga muidu ikka kokkuvõttes odavam kui uue auto väärtuse langus aasta jooksul. Ehk äkki kunagi ostan ka auto millel on sellised mugavused kui konditsioneer, automaatkäigukast, püsikiirushoidik, tagaiste või roostevaba šassii.


MaggyOD

Auto on vanem kui mina


ZzanderMander

10-20 grupp. Lotoga võidab siis saab midagi uuemat lubada


Oeselian

10 aastat noore Mazda 6ga. 155k läbisõit. 4-5 aastat sõidan kindlalt veel.


DLX

Mul umbes samad numbrid. Ülevaatusel mees tegi kibekiirelt, ütles et mis Mazdadel ikka olla saab.


Keevu1

16a vana mazdaga samade numbritega ei ole ka midagi kurta.


laanekene

2009 aasta mazda 6 ja 250k läbisõit tervitavad.


mirjamjms

Sama mudel, aga 3a vana. Mul lihtsalt ei ole vastavaid teadmisi, et julgeks kasutatud autot osta, kardaks mingi romu otsa sattuda ja lastega keset teed kuskil hätta jääda vms, pigem maksan ka meelerahu eest. Minu puhul ei ole asjakohane ka see, et mingite kriimude vm pärast liiga hullult muretseks. Lastega elu harjutab kõigega, nad on koos koeraga meie u sama vana kodu ka juba ära ruunanud ja ei stressa, küll kunagi jõuab üle viimistleda / auto puhul siis lihtsalt välja vahetada :D Valged nahkistmed on olukorda arvestades veel üllatavalt ilusad.


Broudison

20+ audi a3


Karlosest

Autod jäävad sinna 2002 - 2012 vahemikku.


ndr83

Hetkel 5-10a vahemikus


simka2

5-10, õnnetu pesukott 308, 2016 väljalase. Muidu ei olekski nii õnnetu kui tal see tarkvara koguaeg ei jeblaks..


ummacles123

2001 Honda, roostetab küll, pea iga aasta tahab keevitust aga sõidan alla 10k aastas, pole uut mõtet ka osta.


exactly-the-one

2008. a Passat 1.9TDI. Klassika. Tehnika tip-top, kuigi läbisõit pea 450k. Aga roostetab nii et täitsa lõpp, vist ei olegi mõtet parandada. Viimane kord läks igasugu pudi peale üle 700€, auto väärtus heal juhul 1.2k kui roostet poleks...


beybladeboi

Nii nende Passatitega on, see 1.9TDI on legendaarne mootor ka, mul vanematel oli Superbil sama mootor omal ajal (esindusest uuena ostetud) ja absurdne kui töökindel mootor, sõitisid 10 aastat nii, et peale tavahoolduste midagi muud ei teinud, kui kere kestaks siis need asjad sõidaksid miljonini lebolt.


exactly-the-one

Nii on jah. Mul tegelikult plokk vahetatud mitu aastat tagasi, jooksis kokku ühel hetkel. Aga no, see pigem erand, muidu tõesti hea mootor.


Axemic

Igiliikur


Klutzy_Review_8306

5-10 vana skoda superb. Kui enam ei meeldiks, oleks välja vahetanud.


EST_FatBoy

2001 W210 2.2 diisel. Maanteel 4l sajale ja linnas 5.5l. Sõidaks elu lõpuni kui rooste ei kollitaks


Ruiks

2016 Volvo XC60 ja siiani rahul, kütust tarbib kohati rohkem kui võiks, aga õnneks palju sõita pole vaja ka


TellyMcAvin

2003 Jaguar S-type, auto oli odav, kõik muu sinna jooksvatesse kuludesse pole, kütust võtab ka nagu loom, aga ma mingil imelikul kombel armastan 2000. alguse fake puitdekoori, auto väimust ja istmed on tunduvalt mugavamad kui paljudel uutel autodel. Talvel ja vihmase ilmaga saab natuke 18a ja esimene bemm tunnet ka mängida.


[deleted]

Soola sees lägastan 2016 aasta autoga. Suvel higistan ja kannatan 83 või 88 aasta autos või sõidan jalgrattaga.


Mediocre-Practice-85

Ford Mondeo 2006, peab mainima et tegemist paraja tankiga. Pole viimase kahe aasta jooksul mitte ühtegi suuremat ja kallimat remonditööd teinud.


hydrographer

Kunagi sõitsin sama põlvkonna Mondeoga, käisin sellega teeninduses nagu tööl.


Fabulous-Curve961

‘23 Subaru Outback ja ‘16 Volvo XC70. Viimast “päris” Volvot ei müü vist kunagi.


1337kmh

2023 Porsche (unenägudes 😞)


AMidnightRaver

2006 Avensis. 274k. Veel ei ole vaja nii palju remontida, et vahetus ära tasuks.


ch01ce

Ayy, sama, ainult 100k vähem kilomeetreid. Võiks olla esimeses grupis, aga ei näe pointi nii väga kuna metsikult ei sõida. Võib-olla üks hetk võtan mingiks perioodiks huvi pärast mõne moodsama auto.


sweet-summer-chile

14a vana Nissan Micra. Täiesti normaalne


onmeek

2008 Seat Leon


robi4567

Mis iganes boldil on


udukogu

19a vana toyota avensis. ls hakkab kuskile 450k kanti minema ja remondimees just ütles, et põhja all hakkab olukord nukraks minema.. aga teepeale pole kunagi jäänud ja ökolt sõidab ka. mugav ka kõigele lisaks. eks näis kaua ta veel vastu peab, aga muidu ei vahetaks ilmselt niipea veel kui võimalik


noo0ooooo0o

16a mazda. Töötab.


MVmikehammer

Viimases grupis. 2 autot, mõlemad 25a vanad ameerika autod (tootjaks Ford), mis valdavalt söövad gaasi.


SmolBobb

Saan ikka seda kinnitust kui autokauge inimene ma olen kui neid ajavahemikke vaatan. Kuna ise ei sõida, siis 10a vana auto tundub mulle ikka suht uus veel. :D


beybladeboi

Nii on mul endal ka, kunagi rääkisin ühe sõbrannaga autodest ja ta mainis, et tal vana Passat, ma eeldasin, et vana all mõtleb siis ‘90-‘00 äkki, kuid tuli välja, et tema jaoks on 8 aastat ‘vana’ Passat juba vana. 😄


DroneSpex

10a ongi suhteliselt uus


ResponsibleStress933

1.4 tsi skoda octavia 2014. Ökonoomne, väga hea kiirendusega, manuaal (maitse asi), odav hooldada, õli sööb 1L 3500 KM peale (mootori tüüpviga tundub olevat). Tahaks autot vahetada lihtsalt huvi pärast, aga ma ei leia midagi paremat 10 000 kanti. Kardan jõledalt premium autode paranduste hinnakirju. Muidu prooviks mõnda suurema läbisõiduga päris sakslast ka. Mu esimene auto oli mazda 626. Väga kihvt oli ikka vabalthingav mootor. Kahjuks rooste parandamine oli juba teist korda kallim autost endast ja raske südamega läks EMEXisse. Eks ma sirvin seda postitust, aga soojalt on oodatud soovitused.


Drunkenztain

BMW E46 320D - 2004a Mõistlik masin muidu aga siiski igatsen 99a volvo V70.


Kitchen_Box_9502

Soomega Samal pulgal peaaegu siis on hästi. Alati ei ole vana halb peab nentima.


Straight-Sir-1750

1991 audi 80 b3, auto täiesti korras ja kütusekulu väiksem kui osadel tänapäevastel


m2ger

16a vana Land Cruiser. 325tkm. Plaan veel vähemalt 10a sõita sellega.


MacuBoiii

14 **aastane** SAAB


bjavyzaebali

TIL et Tšehhi pole enam Euroopas


kapsas1

Honda. 10+ aastat vana. Roosteuss on sees. Eks näis kaua kannatab.


IcyArrival3360

3.0crd Jeebu


urhovaldeko

5-10 vahemik.


Draymol

Aastavanune poolhübriid, väga mõnus kui ei pea katki minemise pärast muretsema. Teiseks autoks 15 aastat vana diisel mahtuniversaal, kahe uue jaoks veel otseselt vajadust ei näe ausalt öeldes


Jorgeen

10-20 vahemikus BMW (bensiin). liisingut ei nõua ja hoian piisavalt heas korras, et igatepidi mugavam ja vaiksem sõita kui uue liisinguautoga mille kuumakse üle 300 ei küündi.


xyzteljel

14 a vana Volvo S40. LS 280 000km, kütust eriti ei võta ning remonti ka ei vaja. Kui peaks teele jätma, siis vahetan uuema vastu. Seni ei ole kahjuks näha, et hakkaks otsa saama.


RandomStranger173

Teisest grupist hübriid, kütust võtab vähe ja ilmselt sõidan 10a täis sellega, siis vast juba elektriauto aeg.


perestroika-pw

Mõlemad on üle 10 aasta, aga alla 20 - üks sõidab bensuga ja tohib haagiseid vedada, teine elektriga ja ei tohi. Kuni ei leia odavat elektrimasinat, mis suudaks haagisega sõita, jätkub žongleerimine ja mustkunst.


neonkrak3n

Mõlemad autod on skaala eriotstes. Suht huvitav vaadata


throuavaikasutaja

Eelmine oli 22a paraolümpia ning enne seda erinevad samasse klassi kuuluvad. Hetkel 18a asiaat, niiet areng vist..


medscj

5-10 bensukas Avensis Rahul. Talvel lumevallid on veidi probleemsed.


ampsuu

Napilt alla 2a vana Leon ST. Ei oskagi paremat tahta. Kui 3x rohkem raha oleks, siis vast oskaks.


unicornprincess420

2021 Toyota :')


parkentosh

12 aastat vana Toyota (180k läbisõit). Lähima 10 aasta jooksul ei plaani välja vahetada.


EntertainerRelative

20' C Cactus


abfukson

2-5 aastane Audi. Eelmine oli 16 aastane Audi, vahetasime väiksema ja säästlikuma vastu, väga rahul


DroneSpex

Mille vastu siis?


LosPelmenitos

1999 ja 2001 Audi A4 B5. Piisavalt stiilne siiani, salong stiilne ja mugavam, kui enamikel tänapäeva autodel. Vaikne. Odav liigelda.


KarmVana

Ford Mondeo 2018a, sel suvel saab 5a täis aga sõdan nagu uuega, isegi ühtegi pirni pole pidanud vahetama, väga rahul.


50t5

20 a. Vana Chrysler ja sama vana Toyota nii, et kohe seal viimases. Mõlemad liiguvad kuigi Toyota on kummalise elektrikotermanni ja vähese mahutavuse tõttu seisma jäänud. Tahaks küll mõnd uuemat aga kuna teenin jätkuvalt alla keskmise, siis ei jätku eelarves raha, et vahetada...


DozenPaws

2005a honda, 317k läbisõit. Sõidan kuni enam ei sõida.


Typhome

13a vana, Audi A4 2010


Embarrassed_Video214

2007 MB Viano, et perega maal käia ja suuremaid asju vedada. Igapäevaseks linnasõiduks 2016 Mazda ja suvel 2012 Aprilia.


pirokunn

2008. aasta Volvo V70, 136 kW, 2.4 diisel, automaat, 300k km. Auto on nagu kaubalaev, kõik mahub alati pardale. Kuna reisin üsna tihti nii, et koer ja peaaegu kogu elamine kaasas, siis Volvo ruumikus on asendamatu. Kui lisame sinna turvalisuse, nelikveo, mugavad nahkistmed ja mõnusa reasviiese müdina, siis ei kipugi autot niipea välja vahetama.


No-Kale-1443

2003 Saab 9-5, 506k sõitnud


torujyri

See jutt, et väljamaalased imestavad eestlaste uskumatult uute ja uhkete autode üle, on ilmselgelt pastakast välja imetud.


jt234

Pea kaks aastat vana Hyundai Kona EV. Pidamiskuludelt koos kindlustuse ja liisinguga pmst sama mis eelmise 15a vana Audi kütust osta.


Ian_Achicken

19 aastat vana Ford Fiesta


MrCarMemeBoy

2010 aasta Citroen DS3, 1.6 115kW bensukas. Ainult linnasõidud, ca 10.5L/100km keskmine. Ütleme nii, et autol jagub iseloomu kohati rohkem kui mul endal.


krtalvis

2022 VW Tiguan Allspace


Hankyke

Pole küll eestis aga 1997 aasta Ford Falcon Fairmount 4.0 liitrise benamootoriga. Kütet võtab hetkel sinna 10L/100 kanti. Võtaks vast vähem kui oleks flat land aga künkkalist sõitu on igapäev.


rommi0

2019. aasta Volvo V60 ja 2004. aasta Subaru Forester STI


RabidNerd

Minu esimene auto mille ostsin eelmine aasta Seat Cordoba 2005. Kindlustus oli sama kallis kui auto aga eks hea esimene õppimiseks


krist2an

2008 aasta BMW X5 - ei tundu esmapilgul kui kõige loogilisem ja mõistlikum valik, aga tegelikult on tegemist üllatavalt töökindla masinaga, kui normaalselt hooldatud auto leiad ja kui endal mutrivõti käes püsib, ei ole ka remont väga kallis. Samas sõita on isegi 15 aastat hiljem ülihea.


Dreamer_tm

Elus esimest korda tutikas, pool aastat nüüdskeks sõitnud. Kia Ceed GTLine või mis ta oligi. Aga liising praeguses majanduses keerab kirvest küll. Muidu terve elu olnud ikka vähemalt 10-15 aastat vanad autod.


PsychologyEast1643

2016 530xd , sōitnud 2,5 aastat ja siiani ainult ōli vahetanud. See mul neljas bmw ja tuleb ka viies kunagi


3dgemaster

2019 Škoda Karoq, sai uuena ostetud. Üldiselt päris hea hinna- ja kvaliteedisuhe. Ainult et, aastase lapsega hakkab väikseks jääma.


ilysion

Hetkel ca 5a vana skoda ja väga rahul. Üks parimaid "best bang for the buck" autosid muarust. On olnud ka ca 15a vana ja 25a vana audi ja kohe üldse ei kurda. Veits aega tagasi oli täitsa uus dacia ja no ei aitäh, rohkem ei taha.


ruudi12

BMW X7 4.0D 2019 nov Jesus Christ, juba 83K sõitnud.


EstCaptainJames

"Mis värvi su volvo on" Andrei Tätt


jalgrattaman

EKRE


Est495

Kiivit söön koorega.


ilawkandy

Ei karda kurgimopeedi


0contactwithwomens

4-jas grupp ja ford focus 2009 aasta oma, kütust suht mõistlikult kui ei vajutaks iga foori tagant aga maanteel kostub kõik tuppa kuna mürasummutus olematu.


_triangle_

2011 aasta väljalaskega, mis hetkel on sõitnud ainult 130k km 😊 väga rahul olen oma elukaga ja teda on hästi hoitud ja puuduvad igasugused assist asjad


lennyfacegaming

Ei kavatse autot soetada.


beybladeboi

Kui endale ei taha siis sõbrale võid ikka ju osta, sõbrapäeva siiski!


bdmnt

C7 2016a A6 Allroad 3.0d originaalis 160kw, lasin stage 1 teha ja nüüd natuke rohkem. Poolteist aastat olen sõitnud, ainus asi mis lagunenud on Nox andur, revalis 700€, no biggie. Mugav ja pehme auto, pakub sõidurõõmu küllaga. Ainus asi mille üle viriseda saab on Audi MMI, see vana ja kõige algelisem süsteem ei kõlba kuskile oma Bluetooth 3.70.3 versiooniga.